Mutfak Fayans Modelleri

By resul yaman  Ara, 23, 2012   Posted in Fayans & Seramik, Genel

Hanımların belki de en çok önem verdikleri ve zaman geçirdikleri yer mutfaktır. Bu yüzden hanımlar, mutfaklarının gözlerine güzel görünmesini ister.  Mutfağa alacakları eşyaların her birinin birbirleriyle uyumlu olmasını isterler. Bu uygun görüntüyü tamamlamak içinse fayansları da eşyalara uygun bir şekilde değiştirirler.

 

Mutfak fayans modelleri günümüzde o kadar çeşitlenmiştir ki hanımlar bu kadar fayans modelinin içinden seçim yapamazlar bile. Bu da onların uyuma ne kadar önem verdiklerinin bir nevi kanıtıdır. Mutfak fayans modelleri 2013’te bu sene de olduğu gibi, parlayan taşlar üzerine kurulacak. Böylece fayansları ile mutfaktaki eşyalarının uyumunu daha iyi yansıtabilecekler.

Şu anda satın almak istediğiniz modele göre birçok boyutta ve şekilde fayans bulmak mümkün.  Biraz önce de bahsettiğim gibi genelde parlak ve taşlı modeller yaygın ancak bu modellerin yanı sıra klasik, janjanlı, camlı gibi birçok model bulmak mümkün.  Ayrıca fayansların kalitesi de önemli noktalardan biridir. Ucuza kaçarak kalitesiz fayans almak uzun vadede bizi daha zararlı çıkarabilir. Bu yüzden fayansın görüntüsü kadar en az kalitesi de önemlidir.

 

KISACASI BİZ VARKEN IÇINIZ RAHAT OLSUN!

 

“Mutfak Fayans Modelleri” için 4 cevap

  1. Aysun Kırıkçılar diyor ki:

    merhaba, mutfağımda yukarıdaki resimlerde 16. resimdeki fayansları kullanmak istiyorum, markası, kodu hakkında bilgi edinebilir miyim? teşekkürler

  2. handan diyor ki:

    model 21 yani 12.sıradaki fayansın markasını öğrenebilir miyim?

Bir Cevap Yazın